Uszlachetnianie

Zobacz co oferujemy!

Hot-Stamping (złocenie)

Bezmatrycowa technologia, która pozwoli wyróżnić się Wam na tle konkurencji dzięki szerokiej gamie folii metalizowanych.

Laminowanie (foliowanie)

Technologia, która zwiększa trwałość wydruków i podnosi ich walory estetyczne. W naszej ofercie znajdziecie folie matowe, błysk oraz soft-touch.
Zadzwoń teraz! Pomożemy zrealizować Twoją wizję!

Uszlachetnianie wydruków, złocenia oraz foliowanie

Oferujemy szereg usług uszlachetniania wydruków, które podniosą walory estetyczne i trwałość produktów. W naszej ofercie znajdziecie foliowanie oraz złocenie (hot-stamping) bezmatrycową technologią, dzięki której uzyskujemy szeroką gamę folii metalizowanych.
Złocenia polecamy m.in do wizytówek, katalogów firmowych, teczek ofertowych oraz kartek okolicznościowych. Technologia hot-stamping pozwala na uzyskanie eleganckiego efektu metalicznego, który wyróżnia się na tle konkurencji.
Laminowanie (foliowanie) zwiększa trwałość wydruków i podnosi ich walory estetyczne. Dysponujemy foliami matowymi, błyszczącymi oraz soft-touch, które pozwalają na uzyskanie różnych efektów wizualnych. Laminowanie polecamy do wizytówek, folderów reklamowych, kart produktowych oraz dokumentów oraz wszędzie tam, gdzie klient potrzebuje zwiększonej odporności wydruków.
Nasi specjaliści pomogą Wam w doborze najlepszego rozwiązania w wyborze odpowiednich folii i technologii uszlachetnienia. Wszystkie usługi realizujemy z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół.

    Otwórz chat!
    💬 Potrzebujesz pomocy?
    Scan the code
    Dzień dobry!
    Jak możemy pomóc?